Assassins Creed Origins Full indir Torrent Download | Hilelioyunindir.Net
Sitemizde şuan toplam 85 oyun bulunmaktadır.

Assassins Creed Origins Full indir Torrent Download

0
Merhaba arkadaşlar Assassins Creed Origins Full indir konusuna hoş geldiniz. Yeni Assassins Creed Origins’de, yolculuğumuz antik mısır’a olup, bizleri görkemli ve entrikalarla dolu bir çağda geçen savaşı yaşatacak. Bu savaşta suikastçi örgütünün köklerine kadar gidecek karanlıkta kalmış sırlarını gün yüzüne çıkaracaksınız. Eline geçirdiğin farklı nitelikteki silahları kullanarak düşmanları yok etmelisiniz. Nil Nehri boyunca seyahat edip, vahşi yaratıklarla dövüşürken bu gizemli toprakları keşfedin. Oyun sağlam sürüm olan CPY dir. Oyunla ilgili daha detaylı bilgi için üst seçeneklerden video ve resimlerine bakabilirsiniz. Alttan torrent indir butonuna tıklayıp oyunu full indirebilirsiniz.

Kurulum Bilgisi

1- Konunun sonundaki indirme seçeneklerinden birini kullanarak oyunu indirin. Oyunun torrent dosyasını indirebilmek için uTorrent programı kurmalısınız indirmek için TIKLAYIN !
2- İndirmiş olduğunuz .iso kalıp dosyasını Daemon Tools programıyla çalıştırıp kurulumu gerçekleştirin. Full sürüm Daemon Tools programını indirmek için TIKLAYIN !
4- Crack dosyalarını kopyalayıp oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın.
5- Artık oyuna girebilirsiniz.

1.679
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?