Age Of Empires 3 Full indir + Hızlı Torrent | Hilelioyunindir.Net
Sitemizde şuan toplam 85 oyun bulunmaktadır.

Age Of Empires 3 Full indir + Hızlı Torrent

1
Merhaba arkadaşlar. Age Of Empires 3 Full indir konusuna hoşgeldiniz. Sizlere Age Of Empires 3 oyununu full sürüm olarak bu konuda paylaşıyoruz. Oyun hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse çıkış tarihi Ekim 2005 ve oyun türü stratejidir. Age of Empires III tam 3 CD’den oluşuyor ve çok uzun olmayan bir yükleme sürecinden sonra daha evvel izlemiş olma ihtimalinizin yüksek olduğu açılış videosu ile bizleri karşılıyor. Dedik ya serinin üçüncü oyunu keşifler üzerine kurulu. İşte video’da da bu konu üzerine yoğunlaşıyor ve Fransızı, İngilizi, İspanyolu “Yeni Dünya” olan Amerika’ya keşfe çıkıyor.

Sonunda karşılaştığımız ana menü eski oyunlara göre biraz daha kapsamlı hale gelmiş. İlk olarak arka planın artık üç boyutlu olduğu dikkatimiz çekiyor. Oyunun bu noktasında alacağımız ekran yenileme hızı ile oyun içinde ne kadar hızlı ya da yavaş oynayacağımızı az çok anlayabiliyoruz. Yaptığımız grafik ayarlarının etkisini hemen oracıkta anlamamıza yardımcı olması bakımından gayet güzel. Menünün ilk seçeneği olan “Learn to Play” sayesinde, eğer Age of Empires oyunu ile ilk defa karşılaşıyorsak bilmemiz gereken her şeyin anlatıldığı alıştırma bölümlerine giriyoruz. Buranın iki alt seçeneğinden “Master the Basics” ile mouse’u nasıl kullanacağımız gibi en basit bilgiler anlatılırken ikinci seçenek olan “Try a Game” ile savaş esnasında nasıl hareket etmemiz gerektiği gibi basit bilgilerin verildiği mini oyuna giriyoruz.

Single Player moduna giriş yapmak istediğimizde dört adet alt seçenek ile karşılaşıyoruz. Campaign, Skirmish, Custom Senario ve Saved Games. Campaign modu gerçekte oyunun tek kişilik olarak oynanılacak esas olan ve hikayeye dayalı bölümü. Bu seçenek üzerinden gittiğimizde, üç adet ana temadan oluşan uzun hikayeyi oynuyoruz. İlk bölüm, Osmanlılar (Ottomans) tarafından istila edilmekte olan Malta’nın şövalyesi St. John’un hikayesini konu alıyor. Oyunun bu ilk bölümlerinde Türkler’in savaşçı ve zalim görünen tavrı sakın moralinizi bozmasın. İlk bölümlerde görevler gereği fazlasıyla Türk Bayrağı taşıyan bina yok ediyoruz, ancak ilerleyen bölümlerde aslında gerçek düşmanımızın Türkler olmadığını hatta bizi büyük bir ihanetten koruyanlar olduklarını anlıyor ve artık Türkler ile omuz omuza dövüşüyoruz. Diğer bölümlerde sırasıyla Kızılderililerin, daha sonra da Fransızların hikayesini oynamaya devam ediyoruz. Oyunla ilgili daha fazla bilgi için üst tarafdaki seçeneklerden video ve görüntülerine göz atabilirsiniz. Alttan torrent indir butonuna tıklayıp oyunu full indirebilirsiniz.

Kurulum Bilgisi

1- Konunun sonundaki indirme seçeneklerinden birini kullanarak oyunu indirin
2- Dosyaları rardan çıkarın
3- Rardan çıkardığınız .iso dosyasını Daemon Tools programı ile çalıştırıp oyunu kurun.
4- Crack klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın. (.iso dosyasının içindedir)
4- Oyuna girin

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 1.4 Ghz
RAM: 256 MB
HDD: 2 GB Alanı
Ekran kartı: 64 MB T&L Destekli

Age Of Empires 3 Torrent indir

Açabilmeniz İçin Önerdiğimiz Program: DAEMON Tools Lite v4.30.4 XP Vista Win7 kurulumu (Resimli Anlatım)

14.205
OYUN BILGILERI 4 sene önce eklendi
Age Of Empires 3 Full indir + Hızlı Torrent

Age Of Empires 3 Full indir + Hızlı Torrent

Tür: Strateji Oyunları

Sürüm: RELOADED

Dil: İngilizce

Boyut: 1.9 GB

Part Sayısı: 6 ve Tek Link

Crack: Mevcut

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?